وبلاگ

روش های جرم گیری ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی وسیله ای است که برای تمیز کردن خانه و برداشتن بار از دوش اعضای خانواده ساخته شده است. اما برای اینکه این ماشین ظرفشویی بهترین عملکرد را داشته باشد، به اندازه ماشین ظرفشویی، مواد شوینده مناسب، پولیش یا نمک ماشین ظرفشویی نیاز دارید.

اهمیت اندازه گیری ماشین ظرفشویی
شستن روزانه ظروف کثیف و چرب می تواند به مرور زمان باعث کثیف شدن یا مسدود شدن مجرای فاضلاب ماشین ظرفشویی شما شود. یا حتی ممکن است بوی نامطبوعی داشته باشد و صدای زیادی ایجاد کند. بنابراین برای روشن نگه داشتن ماشین ظرفشویی، تهیه پکیج اندازه گیری ماشین ظرفشویی ضروری است. البته برای ارتکاب جرایم می توان از روش های سنتی و خانگی استفاده کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در صورت عدم جرمگیری ممکن است دستگاه در روز اول به خوبی کار نکند و ظروف همچنان چرب یا کثیف باشند که در صورت ادامه این روند ممکن است دستگاه آسیب جدی ببیند. مدت جرم تقریباً 1 تا 2 ماه است.

روش اندازه گیری ماشین ظرفشویی
استفاده از پودرها یا مایع لایه بردار بسیار محبوب است زیرا آسانتر و سریعتر است. مخصوصاً پد اسکراب ماشین ظرفشویی یا آستر که به کیفیت معروف است. برای ارتکاب جرم، ابتدا باید شواهدی را بررسی کنید تا اگر توصیه یا روند خاصی دارند، دنبال کنید.

به طور کلی پودر را باید در قسمت مخصوصی که در ماشین ظرفشویی نصب می شود ریخت. ماشین را روشن کنید و صبر کنید تا شستشو کامل شود، سپس ماشین ظرفشویی را برای مدتی باز بگذارید تا محتویات آن خشک شود. سپس تمام جوش‌ها، منافذ، آبپاش‌ها و مجاری را بررسی کنید تا هر گونه زباله و زباله را از بین ببرید.

روش های جرم گیری ماشین ظرفشویی

اکنون یک ماشین ظرفشویی تمیز و بدون توده دارید. می توانید پوست سر را به چند شکل درست کنید: قرص، مایع یا پودر. به عنوان مثال پریل با دو نوع تبلت و روش های اندازه گیری کار را برای شما آسان کرد.

اندازه ماشین ظرفشویی

سایزبندی ماشین ظرفشویی به روش سنتی و خانگی
برای این کار ابتدا باید تمام قطعاتی که از هم جدا می شوند مانند سبدها را جدا کنید. و آنها را با دقت در سینک بشویید. برای شستشوی بهتر و نتیجه بیشتر می توانید از سرکه استفاده کنید. یا سرکه سفید را با مایع ظرفشویی مخلوط کنید.

سپس سعی کنید تمام سوراخ ها، درزها و سوراخ ها را با یک برس یا مسواک تمیز کنید. مخصوصاً دهانه ی بالا و پایین ماشین ظرفشویی که سوراخ های متعددی دارد.

سپس به فیلتر پایینی ماشین ظرفشویی که برای جمع آوری زباله و زباله تعبیه شده است بروید. البته قبل از گذاشتن زباله ها در ظروف باید مطمئن شوید که همه زباله ها را جدا کنید تا این گونه مشکلات کاهش پیدا کند. برای تمیز کردن آن از آب، مایع ظرفشویی و مقدار مناسب جوش شیرین استفاده کنید. البته در نسخه های جدید ماشین ظرفشویی به جای فیلتر، سیلندری قرار داده شده بود که زباله ها در آن جمع می شد و فقط باید آن را خالی می کردید.

حالا نوبت ماشین ظرفشویی است. آن را با یک پارچه مرطوب شده با سرکه تمیز کنید. نگران بوی سرکه نباشید. می توانید آب لیمو و کمی نمک را مخلوط کنید و سپس آن را در تمام ماشین ظرفشویی بپاشید یا با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. بنابراین، فرآیند اندازه گیری ماشین ظرفشویی کامل شده است.

تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی
تا کارایی ماشین ظرفشویی خود را مانند روز اول حفظ کنید. مواردی وجود دارد که باید در نظر داشت.
همیشه ذهن خود را در سطح آب قرار دهید. ماشین ظرفشویی را همیشه روی آب داغ بگذارید. بیشتر برای ظروف تمیز و بدون چربی و برای ضدعفونی و شستشوی آب داغ مناسب است.

سایز بندی را به تاخیر نیندازید اگر بیش از یک بار در روز از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید، باید هر ماه شستشو دهید.

قبل از شروع کار با ماشین ظرفشویی، تمام گزینه ها را بخوانید و با آنها آشنا شوید تا بتوانید برای موقعیت های مختلف مانند تعداد کم یا زیاد ظروف از کدام یک استفاده کنید. به این ترتیب مصرف دستگاه کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید